Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
808HE 3G / WIFI / GPS Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, 3 anteny
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 1W |
Pełnopasmowa bezprzewodowa plastikowa blokada sygnału telefonu komórkowego 1-30M dla CDMA GSM PHS
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
Przenośny koder sygnału telefonu komórkowego / bloker sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Pobór mocy: | 5W |
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
VHF 16W Bloker sygnału telefonu komórkowego Półśrednica do przechwytywania 1m - 30m
| Model: | EST-808N2 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
35dBm 4G WIFI High Power Jammer / Blocker EST-808N3 dla wojska, czarny
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
16 Dyrekcja Antenny Wysoko efektywne rozwiązanie zakłócenia
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
9 pasów Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer z przewodowym pilotem
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie neutralne |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
4 pasma Wysokiej mocy antydrone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Bloker zdalnego sterowania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego 14W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | Regulowany promień 1-25M (sygnał komórkowy musi być ≤-85dBm w lokalizacji). Zasięg zagłuszania nadal |
|---|---|
| Anteny: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
AC 220V 12 anten 2W 35m Blokowanie zagłuszania sygnału 5G
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-35M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |

