Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Jammer sygnału EST-808H10
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
WIFI 30dBm Urządzenie do śledzenia pojazdów GPS EST-808KG do anteny samochodowej 5
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Blokada sygnału GPS papierosów 808SC z anteną dookólną
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-5m (-75dBm) |
12 pasmowy zakłócacz sygnału telefonu komórkowego
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-10 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 5-80 m |
| Zasilanie: | AC 110 ~ 240 V 45 ~ 60 Hz |
5 pasm Mały przenośny GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer z wbudowaną anteną do użytku samochodowego
| Blokada sygnałów: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack itp. |
|---|---|
| Obiekty osłaniające: | Lokalizator GPS i inne rodzaje urządzeń do pozycjonowania GPS |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | +30dBm / 1W |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |
11 kanałów bloker sygnału komórkowego z wbudowanymi antenami omnidirekcyjnymi
| Nazwa produktu: | Wzmacniacz TRI-BAND |
|---|---|
| Cechy: | Wysokie wzmocnienie / pełny dupleks / pojedynczy port |
| certyfikaty: | CE i RoHS |
14 anteny 70W wysokiej mocy 2G 3G 4G 5G zabezpieczenie blokujące wbudowane w wentylator chłodzący
| Typ sygnału zakłócającego: | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G LTE, 5G |
|---|---|
| Antena: | 14 szt. Anten dookólnych |
| Zakres częstotliwości: | 1 MHz-6 GHz |
101E 920nm Laser Wireless Camera Detector 10cm-20m Wielofunkcyjny Do Hotelu
| Nazwa produktu: | Wykrywacz błędów kamery |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1 MHz – 6,5 GHz |
| Strzelaj kamerą wykrywającą: | 10cm-20m |

