Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
16 kanałów zdalnie sterowane, kierunkowe, komórkowe, GSM DCS 3G 4G 5G, tłumienie zakłóceń GPS
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
12 pasm Oprogramowanie IoT Sterowanie telefonem komórkowym Wifi Signal Jammer Wbudowane anteny z ekranem LCD
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
16 pasm Silny zakłócacz sygnału komórkowego z antenami kierunkowymi, który blokuje komunikację bezprzewodową
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
4 anteny Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego dla CDMA GSM DCS PHS 3G
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M (nadal zależy od siły w danym obszarze. |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm/1W |
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2800 mAh Pojedyncza antena Handheld WIFI
| Zakres zagłuszania: | 1-15 M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh/7,4V2800mAh |
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
Kryty stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 kanałów dla DCS 3G WiFi
| Zakres zagłuszania: | 1-30M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Wejście zasilania: | AC160V-240V |
Lekkie plastikowe obudowa dla telefonów komórkowych, tłumicz sygnału komórkowego z ekranem LCD
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
4G 5G WiFi Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 12 Regulowana kontrola zarządzania oprogramowaniem anteny
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie w pomieszczeniach stacjonarnych
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V (wyjście DC5V 12A) |
|---|---|
| Anteny: | 10 anten dookólnych |
| Waga: | około 2KG |
bezprzewodowy telefon komórkowy Wifi Signal Jammer GSM CDMA 3G 4G
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
|---|---|
| Wymiar: | 345 (dł.) × 160 (szer.) × 52 (wys.) mm |
| Półśrednica przechwytywania: | 1-25 m (-85dBm) |

