Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
EST-808KA2 Zagłuszacz sygnału GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
34dbm Zagłuszacz sygnału GPS Wifi / 4G Blokowanie sygnału z 8 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Numer modelu: | EST-808M2 |
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
Zagłuszacz sygnału GPS GSM / Blue Tooth 30dBm, czarny 850mhz CDMA
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Pilot zdalnego sterowania Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / Regulowany bloker sygnału komórkowego Metalowa obudowa
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G |
Wifi / Bluetooth / Bezprzewodowy zagłuszacz sygnału wideo telefonu komórkowego CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału GPS EST-808SG z 3 pasmami do sali konferencyjnej
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
Zagłuszacz / izolator sygnału GPS samochodu Anti Tracker EST-808KA2, DC 12V - 24V
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Rozmiar: | 75mm×21mm×19mm |
6 anten Przenośny zagłuszacz sygnału GPS ET-808HI na zamówienie, 1500 - 1600 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Numer modelu: | EST-808HI |
EST-808KA2 150mA Zagłuszacz sygnału GPS / Bloqueador Form GPS L1 lub GPS L2
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
Zewnętrzne bezprzewodowe zagłuszacze sygnału 150mA Samochodowe śledzenie GPS z przełącznikiem
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Prąd zużycia: | 150mA |

