EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD

  • Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy
  • Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy
  • Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy
  • Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy
  • Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy
  • Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy
  • Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki EST
Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 20000000-50000000
Rok założenia 2002
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Estlonda założona w 2003 roku, jej poprzedniczką była Longhua Estlonda Electronics Factory w dzielnicy Baoan w Shenzhen.Jest to krajowe przedsiębiorstwo high-tech, które zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą sprzętu do komunikacji bezprzewodowej.Jesteśmy również partnerem strategicznym w zakresie sieci prywatnej 5G oraz wielofunkcyjnej komunikacji bezprzewodowej smart pole 5G dla Państwowego Centrum Informacji (Krajowe Centrum Zarządzania Siecią Zewnętrzną E-Government).Również jako przedsiębiorstwo certyfikowane przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych oraz National Radio Commission, a także wiceprezes firmy Guangdong High-Tech Industry Chamber, Emergency Governance Society of Shenzhen i Shenzhen Smart Street Light Association.

Koncentrujemy się głównie na badaniach i rozwoju oraz produkcji zakłócaczy sygnału telefonu komórkowego 5G, stacji bazowej 5G, bramek 5G, sieci rdzeniowej 5G, sieci prywatnej 5G, wypełniania ślepych sieci publicznych 5G i innego sprzętu komunikacyjnego, a także wielofunkcyjnego rozwiązania inteligentnego słupa 5G dostawca.Jako pierwszy i największy producent w Chinach produkujący urządzenia zakłócające sygnał telefonii komórkowej, mamy udział w rynku przekraczający 80%.Chińska siedziba główna znajduje się w dystrykcie Longhua w Shenzhen, a zagraniczna siedziba znajduje się w Hanowerze w Niemczech.Istnieją dwa centra badawczo-rozwojowe w Nanshan, Shenzhen i Nanjing, Jiangsu.Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się głównie z wybitnego personelu badawczo-rozwojowego w dziedzinie komunikacji z Doliny Krzemowej w Stanach Zjednoczonych i głównych uniwersytetów zajmujących się półprzewodnikami w Belgii.

Z technologią 5G oraz badaniami i rozwojem produktów jako rdzeniem i opiera się na fundamencie branżowym wielofunkcyjnych inteligentnych słupów 5G + do budowy inteligentnych miast, inteligentnych kampusów, inteligentnych parków, inteligentnych miejsc widokowych, inteligentnych sytuacji awaryjnych, inteligentnych dróg, inteligentnych portów, inteligentnych kopalń, inteligentnych porty, inteligentne fabryki, inteligentne terminale itp., zapewniamy badania i rozwój, produkcję sieci rdzeniowej 5G, stację bazową 5G, bramę 5G i inny sprzęt do komunikacji w sieci prywatnej oraz globalne rozwiązania sieci prywatnej 5G, świadczymy usługi sieci prywatnej 5G dla cyfrowe fabryki, parki cyfrowe, cyfrowe rządy i cyfrowe Chiny, aby rozwiązać problemy z komunikacją i połączeniami w różnych miejscach bez metod komunikacji i sygnałów sieciowych.

Jako wiodący producent sprzętu do komunikacji bezprzewodowej i dostawca rozwiązań, nasze produkty i rozwiązania są szeroko stosowane w szkołach, więzieniach, wojsku, konferencjach, poufności, przedsiębiorstwach, finansach, elektryczności, kopalniach węgla, bezpieczeństwie publicznym, szpitalach, portach, agencjach rządowych, transporcie systemów i innych dziedzin, na tej samej ścieżce z Huawei i ZTE.Wielokrotnie uczestniczył w formułowaniu norm krajowych, uzyskał szereg patentów i miękkich prac oraz przeszedł międzynarodowy system zarządzania jakością ISO9001.Jest kwalifikowanym dostawcą China Mobile Communications.

Oprócz dogłębnej współpracy z czterema głównymi chińskimi przewoźnikami, przedsiębiorstwami centralnymi i przedsiębiorstwami państwowymi, uczestniczymy również w testowaniu i budowie publicznych sieci 5G operatorów telekomunikacyjnych w Hong Kong Telecom, Brunei, Palau, Azji Południowo-Wschodniej i innych Państwa.W przyszłości będziemy również współpracować z partnerami, aby uczestniczyć w testach zagranicznych operatorów i budowie sieci komunikacyjnej 5G.

Historia

W lipcu 2000 roku w Hongkongu powstała firma Eastlonge i w tym samym czasie powstała firma Shenzhen Eastlonda Electronics Co., Ltd, stając się jedną z pierwszych firm, które weszły do ​​branży komunikacyjnej, zajmującej się badaniami, rozwojem i produkcją ekranowania sygnałów.W ciągu ostatnich kilku lat opracowaliśmy i sprzedaliśmy dużą liczbę produktów do ekranowania sygnału telefonów komórkowych, które zostały dobrze przyjęte przez rynek, pomagając klientom rozwiązywać problemy związane z oszukiwaniem w salach egzaminacyjnych i zakłóceniami telefonów komórkowych w salach konferencyjnych.

 

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów na korzystanie z miejsc i obiektów z ekranowanym sygnałem, opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy więzienne blokery dużej mocy, blokady bomb, blokady zapobiegające śledzeniu GPS, blokady mikrofonów bezprzewodowych kamer i niektóre blokery radia FM.Wreszcie w 2008 roku, aby zająć prawie 70% udziału w rynku krajowym i zagranicznym, w tym system edukacji, system żandarmerii i system ochrony prywatnej, w tym główne gałęzie przemysłu, i stopniowo ubiegać się o różne patenty na wzory użytkowe, mocno kontrolują własne innowacje i technologia, w blasku branży tarczowej.

 

W 2015 roku Eastlonge zmieniło nazwę na Shenzhen Eastlonda Communications Co., Ltd. Od tego czasu otworzyły się nowe granice.W ciągu kolejnych dwóch lat opracowaliśmy kilkanaście urządzeń do wykrywania i analizy sygnałów, szeroko stosowanych w różnych gałęziach przemysłu, zwłaszcza w systemie żandarmerii wojskowej, który odegrał kluczową rolę.

 

W 2017 r. firma Eastlonge zaczęła inwestować w badania i rozwój chipów 5G oraz CPE, a w 2019 r. stała się pierwszym naprawdę znaczącym producentem sprzętu komunikacyjnego i dostawcy rozwiązań w zakresie ultraprostego wdrażania sieci prywatnej 5G, zajmującego się wykrywaniem sygnału 5G i ekranowaniem sygnału.

 

Wierzymy, że w ciągu najbliższych kilku lat z pewnością staniemy się doskonałym, globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie sprzętu komunikacji bezprzewodowej.

 

 

Usługa

Eastlonge zawsze zapewnia kompleksowe usługi o wartości dodanej.

 

 

Całodobowa obsługa klienta:

 

Swobodnie skontaktuj się z nami w sprawie biznesu i współpracy.Mamy bogate doświadczenia w obszarze RF i chcemy maszerować do przodu, aby działać lepiej.Najlepsza, odpowiednia i szybka usługa zostanie zapewniona, a jedyne, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami w dowolny sposób.

 

Kontakt: Amy Cheah

WhatsApp / Linia bezpośrednia: +86 134 1856 8064

E-mail: amy@szeastlonge.com / alina1013@foxmail.com

Adres fabryki: 3F./4F., Park Technologiczny Zhenyingtai, Strefa Przemysłu Hebei, Dystrykt Longhua, Shenzhen 518109, Chiny

 


Zasady płatności:

 

50% depozytu przed masową produkcją, saldo przed wysyłką.

 

Jesteśmy dostępni dla PayPal, Western Union i przelewu bankowego, nasze konto jest jak poniżej w celach informacyjnych, możesz zapłacić dowolną odpowiednią metodą, jak chcesz.

 

PayPal:343625271@qq.com

 

Western Union:
Imię: Zhihui
Nazwisko: Zheng
Miasto: Shenzhen, Chiny

 

Przelew bankowy na nasze konto HSBC USD:
Nazwa banku: HSBC Hongkong
Adres banku: 1 Queen's Road Central, Hongkong
Kod banku: 004 (dla płatności lokalnych)
Adres SWIFT: HSBCHKHHHKH (dla przelewów telegraficznych)
Beneficjent: EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO., LIMITED
Nr klimatyzacji: 817-254592-838
(Uwaga: proszę uiścić opłatę bankową dla obu stron)

 


Warunki gwarancji:

 

Jakość naszych produktów jest gwarantowana w oparciu o nasze doskonałe projekty i niezawodny sprzęt.

 

Posiadamy własny, profesjonalny zespół ds. kontroli jakości, który sprawdzi wszystkie zamówienia przed zapakowaniem, aby upewnić się, że w zestawie znajdują się wszystkie odpowiednie akcesoria, a adaptery i inne standardy są odpowiednie dla naszych klientów.

 

Wszystkie produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją. W przypadku jakichkolwiek problemów możesz skorzystać z usługi zwrotu, naprawy lub wymiany.

Nasz zespół

Znajdujemy się w Shenzhen z dogodnym dostępem do transportu.Mamy zasięg 12000 metrów kwadratowych, 6500 metrów kwadratowych przestrzeni badawczo-rozwojowej i produkcyjnej, z ponad 10 analizatorami sieciowymi, 30 spektrografami częstotliwości, 33 liniami debugowania i 10 liniami produkcyjnymi.Dysponujemy wszelkiego rodzaju widmem częstotliwości, SMT, maszyną do znakowania laserowego, komorą testową w wysokiej i niskiej temperaturze, pomiarem wibracji itp. Za pomocą tych urządzeń testujemy i kontrolujemy jakość naszego telefonu komórkowego Zagłuszacz sygnału i bezprzewodowy bloker sygnału RF za pomocą tych urządzeń, aby upewnić się, że wszystkie nasze produkty mogą pracować stabilnie w różnych trudnych warunkach.Mamy ponad 50 doświadczonych pracowników RF z możliwością stosowania przenośnego, ręcznego zakłócacza sygnału 10000 jednostek/miesiąc, stacjonarnego zakłócacza sygnału telefonu komórkowego średniej mocy 8000 jednostek/miesiąc, zakłócacza więziennego dużej mocy i wodoodpornego zakłócacza zewnętrznego 3000 jednostek/miesiąc, pełnozakresowego zakłócacza bomb VIP DDS RCIED , Jammer montowany na pojeździe, zakłócacz teczki, UAV (bezzałogowy statek powietrzny) Jammer 600 jednostek / miesiąc.

Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy 0

 

Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy 1

 

Wraz z rozwojem działalności i poszerzaniem obszaru badań i rozwoju kupiliśmy 35 mu gruntu w Zhongshan i otwieramy nową fabrykę o powierzchni około 23 310 metrów kwadratowych i powierzchni budowlanej około 84 000 metrów kwadratowych.Zostanie wyposażony w budynek centrum badawczo-rozwojowego sprzętu końcowego do zastosowań scenicznych 5G+, głównie dla technologii małych stacji bazowych 5G, wysoce precyzyjnego systemu komunikacji MESH AD hoc o nieskończonym przeskoku, telefonów komórkowych i różnych technologii blokowania/wzmacniaczy/detektorów sygnału bezprzewodowego oraz wsparcia sprzętowego.W przypadku inteligentnych słupów oświetlenia drogowego 5G+/rolnictwa/przemysłu/leśnictwa/medycyny/inteligentnego miasta/transportu/górnictwa itd. w opracowywanie scenariusza stołu piaskowego zaangażowanych było ponad 50 osób.Trzy budynki terminalowych centrów produkcyjnych do przetwarzania podstawowego, powierzchnia produkcyjna do testowania produktów, powierzchnia badawczo-rozwojowa, część biurowa.Obejmuje to głównie warsztaty obróbki skrawaniem, warsztaty starzenia maszynowni, warsztaty testów częstotliwości radiowych, warsztaty symulacji ekranowania sygnału, warsztaty rozplanowania środowiska sygnału 5G, warsztaty ultraczystego montażu/uruchamiania, laboratorium niezawodności, laboratorium kontroli przychodzących materiałów i warsztaty produkcyjne dla powiązanych kategorii.Jeden budynek centrum inspekcji i testowania łańcucha dostaw 5G, bazy praktyk branżowych, uniwersyteckich i badawczych dla doktorantów Uniwersytetu Południowo-Wschodniego oraz uniwersyteckiego centrum kultywowania talentów.Jeden budynek z częścią mieszkalną, akademikiem dla talentów i ekspertów oraz innymi obiektami mieszkalnymi.

Chiny EASTLONGE ELECTRONICS(HK) CO.,LTD profil firmy 2

 

Nasza firma posiada Międzynarodowy Certyfikat Standardu ISO9001.Kierując się zasadą „twórz innowacje, dąż do perfekcji” i mając na celu oferowanie klientom najlepszego produktu, jesteśmy gotowi współpracować z przyjaciółmi z Chin i całego świata, aby stworzyć długoterminową współpracę, w której wygrywają obie strony.

Zostaw wiadomość