Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
7-15KM Backpack GPS Spoofing System obrony antydronowej dla skutecznego łagodzenia zagrożeń z dronów
| Waga netto spoofera: | 15,5 kg |
|---|---|
| Metody fałszowania: | Fałszywa lokalizacja, ruch okrężny, ruch liniowy, super zagłuszanie |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 20 W (w zależności od ostatecznego kształtu) |
9 kanałów, przenośny system obrony przeciwbombardowej w kształcie broni, zaprojektowany do zwiększenia bezpieczeństwa w wrażliwych obszarach o odległości blokowania 2000 m
| Wymiary: | 710*370*205 mm |
|---|---|
| Waga: | około 7,5 kg |
| Zakres zagłuszania: | 100-2000 metrów |
Mały przenośny dron 4-kanałowy zagłuszacz UAV z zasięgiem zagłuszania 50-500 metrów Technologia do łagodzenia zagrożeń ze strony UAV
| Wymiar: | 128x52x291mm nie obejmuje anten |
|---|---|
| Waga: | 2,5 kg |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-10 W |
14 kanałów pojazd magnetyczny zamontowany system obrony antydronowej zasilany przez AC 220V DC 24V FPV przeciwdronowy dla zwiększonych środków bezpieczeństwa
| Wymiary: | Dł. 603 mm X szer. 445 mm X wys. 455 mm |
|---|---|
| Typ anteny: | Anteny sprężynowe o dużym wzmocnieniu / anteny kierunkowe panelowe |
| Zakres zagłuszania: | 100-2000 metrów (zależy od ostatecznego kształtu) |
9 pasów Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer z przewodowym pilotem
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie neutralne |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
5000m GPS Spoofing Range GNSS Spoofer z wbudowaną baterią do blokowania dronów z oprogramowaniem sterowania
| Zakres zagłuszania: | 3-5KM (w zależności od ostatecznego kształtu) |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 10 W (w zależności od ostatecznego kształtu) |
| Zasilanie: | Wbudowana bateria + DC 24V |
UAV-J2020 serii 160MHz 230W System wykrywania widma
| Rodzaj: | System przeciwdziałania UAV / UAS (system wykrywania dronów i przeciwdziałania) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości wykrywania: | 10MHz~6GHz (detekcja pełnego pasma) |
| Przepustowość wykrywania w czasie rzeczywistym: | 160MHz |
6 kanałów 3000m GPS system spoofingu dla antydronowych dronów z fałszywą lokalizacją GPS i Super Jamming
| Nazwa produktu: | Fałszerz GPS |
|---|---|
| Częstotliwość robocza: | BDS, GPS, GNSS, GALIELO |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 10 W |
Wodoszczelny zewnętrzny dronowy zakłócacz urządzenie przeciwdronowe przeciwdronowy system obrony drona EST-710G3
| zakres zagłuszania: | Promień 300-500 metrów |
|---|---|
| Waga: | 4,95 kg |
| Wielkość: | Właściciel: 280*180*90 mm; Antenna: 500 mm |
6 pasów pełne pokrycie przenośny pistolet antydronowy jammer UAV 1500 metrów
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie neutralne |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% pełnej płatności przed wysyłką, T/T, Western Union, PayPal |

