Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
5000m GPS Spoofing Range GNSS Spoofer z wbudowaną baterią do blokowania dronów z oprogramowaniem sterowania
| Zakres zagłuszania: | 3-5KM (w zależności od ostatecznego kształtu) |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 10 W (w zależności od ostatecznego kształtu) |
| Zasilanie: | Wbudowana bateria + DC 24V |
UAV-J2020 serii 160MHz 230W System wykrywania widma
| Rodzaj: | System przeciwdziałania UAV / UAS (system wykrywania dronów i przeciwdziałania) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości wykrywania: | 10MHz~6GHz (detekcja pełnego pasma) |
| Przepustowość wykrywania w czasie rzeczywistym: | 160MHz |
6 kanałów 3000m GPS system spoofingu dla antydronowych dronów z fałszywą lokalizacją GPS i Super Jamming
| Nazwa produktu: | Fałszerz GPS |
|---|---|
| Częstotliwość robocza: | BDS, GPS, GNSS, GALIELO |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 10 W |
Wodoszczelny zewnętrzny dronowy zakłócacz urządzenie przeciwdronowe przeciwdronowy system obrony drona EST-710G3
| zakres zagłuszania: | Promień 300-500 metrów |
|---|---|
| Waga: | 4,95 kg |
| Wielkość: | Właściciel: 280*180*90 mm; Antenna: 500 mm |
6 pasów pełne pokrycie przenośny pistolet antydronowy jammer UAV 1500 metrów
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie neutralne |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% pełnej płatności przed wysyłką, T/T, Western Union, PayPal |
Przenośny zagłuszacz dronów 50W 3/4 kanałów 1200m Ekranowanie
| Kolor: | Czarny matowy |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej wytrzymałości ABS |
| Antena: | Wbudowane anteny kierunkowe o wysokim zysku ((Zysk: 10dBi) |
Wytrzymałe anteny wiodące 4DBi
| Nazwa produktu: | Wewnętrzna antena zewnętrzna |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 1710-2180 MHz |
| Złącze: | N-Kobieta |
Moduł zintegrowanego wzmacniacza mocy 80x50mm Band1 2W z działaniem prądu stałego 12V
| Częstotliwość pracy: | łącze w górę 1920-1980 MHz / łącze w dół 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 33±1dBm |
| Osiągać: | 40±1dB |
Moduł wzmacniacza mocy DC 28V 200x90x24mm do użytku w komunikacji
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
TC202-B1 Standardowy zbieracz danych interfejsu powietrznego GOTA do monitorowania sygnałów w czasie rzeczywistym
| Nazwa produktu: | Zbieracz danych GOTA |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości: | Łącze w górę 440-460 MHz / 460-480 MHz (GOTA) Łącze w dół 814-840 MHz / 859-885 MHz (CDMA) |
| Czułość wykrywania i zbierania: | ≤-115dBm |

