Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
Lekkie plastikowe obudowa dla telefonów komórkowych, tłumicz sygnału komórkowego z ekranem LCD
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
12 kanałów 30M 2W 5G Ekran LCD Jammer sygnału telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | Promień 1-30M (silność sygnału musi być ≤-75 dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane 12 anten kierunkowych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Pasma OEM 10/12, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |
11 kanałów bloker sygnału komórkowego z wbudowanymi antenami omnidirekcyjnymi
| Nazwa produktu: | Wzmacniacz TRI-BAND |
|---|---|
| Cechy: | Wysokie wzmocnienie / pełny dupleks / pojedynczy port |
| certyfikaty: | CE i RoHS |
5 pasm Mały przenośny GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer z wbudowaną anteną do użytku samochodowego
| Blokada sygnałów: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack itp. |
|---|---|
| Obiekty osłaniające: | Lokalizator GPS i inne rodzaje urządzeń do pozycjonowania GPS |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | +30dBm / 1W |
Urządzenie szyfrujące telefon komórkowy OEM, zakłócacz częstotliwości GPS do samochodu / taksówki / autobusu
| zakres zagłuszania: | Promień 1-15M (silność sygnału musi być ≤-75dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 5 pasm, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 (lub GSM/DCS/WIFI/GPS), dostępny OEM |
1500m pokrycia antydronowy jammer UAV Killer RF Blocker 6 kanałów ręczny 60W wysoka moc
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Radiusz 1-40m 2W 10 kanałów 5G Signal Jammer Przenośna walizka
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |
Desktop 14 Pasy Blokator telefonów komórkowych 80 metrów Pokrycie do celów bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | zakłócacz sieci komórkowej 5G |
|---|---|
| Materiał: | metal + elektronika |
| Kolor: | Zielony, czarny lub dostosowany |
14 anteny 70W wysokiej mocy 2G 3G 4G 5G zabezpieczenie blokujące wbudowane w wentylator chłodzący
| Typ sygnału zakłócającego: | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G LTE, 5G |
|---|---|
| Antena: | 14 szt. Anten dookólnych |
| Zakres częstotliwości: | 1 MHz-6 GHz |

