Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
System komunikacji sieci prywatnej transportu kolejowego Sieć komunikacji bezprzewodowej
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
System komunikacji awaryjnej zamontowany w pojeździe do ratownictwa i pomocy w wypadkach klęsk żywiołowych
| Model nr.: | EST-MESH01-CZ |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 580 MHz |
| Przepustowość kanału: | 5/10 MHz (opcjonalnie) |
System monitorowania bezprzewodowej komunikacji naziemnej pojazdów metra LTE-M
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
System monitorowania ruchu kolejowego na interfejsie powietrznym GSM-R
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Sieć 5G NR Router wifi przemysłowy w pomieszczeniach Długodystansowy wzmocniony z wysokim poziomem bezpieczeństwa
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Router bezprzewodowy przemysłowy 5G Sieć komunikacji bezprzewodowej z wysokim poziomem transmisji danych
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Wysoka prędkość przesyłania danych IP67 wodoodporne zewnętrzne 5G CPE z wysoką odpornością na zakłócenia
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Wi-Fi 6 Router 4G 5G CPE z wysoką szybkością przesyłania danych
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Wysokiej prędkości wewnętrzne 5G CPE z dużą skalowalnością do użytku przemysłowego i osobistego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Przenośny Mini Wireless Camera Hunter i WiFi IP Camera Detector do użytku anty szpiegowskiego
| Nazwa produktu: | Detektor sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Zadzwonił: | 1-10 mln |
| zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V, DC 5 V) |

