Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
Wielofunkcyjna kamera weryfikacyjna sygnału dźwiękowego Lens Finder RF Bug Detector
| Zakres wykrywania: | 50 MHz ~ 6,0 GHz |
|---|---|
| Błąd bezprzewodowy (2 mW): | do 25 stóp (sygnał dźwiękowy) / do 15 stóp (dźwięk) |
| Kamera bezprzewodowa 10 mW 2,4 GHz: | do 15 stóp |
10m 1200mAh 1-8000MHz Ręczny detektor RF Detektor sygnału telefonu komórkowego
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny matowy / szampańskie złoto |
| Promień wykrywania: | około 10m |
Wielofunkcyjny wykrywacz kamer bezprzewodowych, wykrywacz ukrytych błędów Mini Spy
| Nazwa produktu: | Wykrywacz błędów kamery |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1 MHz – 6,5 GHz |
| Strzelaj kamerą wykrywającą: | 10cm-20m |
Czarny detektor komórki przenośnej 25MHz-5.8GMHz
| Nazwa produktu: | Detektor sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model nr.: | EST-101D |
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
2G / 3G przenośny detektor sygnału telefonu komórkowego EST-101B wbudowany w antenę
| Nazwa produktu: | Detektor sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model nr.: | EST-101B |
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
Wykrywacz małych ukrytych kamer z kamerą Bezprzewodowa wyszukiwarka sygnałów 100 - 5800 MHz
| Nazwa produktu: | Wykrywacz błędów kamery |
|---|---|
| Częstotliwość: | 100-5800MHz |
| Zużycie energii: | 100m W |
101E 920nm Laser Wireless Camera Detector 10cm-20m Wielofunkcyjny Do Hotelu
| Nazwa produktu: | Wykrywacz błędów kamery |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1 MHz – 6,5 GHz |
| Strzelaj kamerą wykrywającą: | 10cm-20m |
Przenośny bezprzewodowy wykrywacz otworów / skaner do szpiega EST-404A, 900-2700Hz
| Nazwa produktu: | Bezprzewodowy skaner aparatu |
|---|---|
| Częstotliwość: | 900-2700 MHz |
| Zakres wykrywania: | 1-50 mln |
4W TSCM Wykrywacz urządzeń elektronicznych NLJD 2400 MHz
| Robocze pasmo częstotliwości: | 2400 MHz |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 2,404 GHz–2,472 GHz |
| Odbieranie zakresu harmonicznej 2-3: | 4.808GHz~4.944GHz; 4,808 GHz ~ 4,944 GHz; 7.212GHz-7.416GHz 7,212 GHz-7,416 |
TC760-B1 Analiza wykrywania sygnału dronów DJI do identyfikacji/pozycjonowania UAV
| Zasięg wykrywania: | 70 MHz ~ 6 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania: | ≥ 8 km (w typowym środowisku elektromagnetycznym) |
| Dokładność wyszukiwania kierunku: | ≤8° (średnia wartość kwadratowa) |

