Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o pełnej częstotliwości Wbudowane anteny dla 2G 3G 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥33 dBm (2 W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC--5VDC/20A |
| Waga (jednostka główna): | 4,3 kg |
Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania Jammer Alpha Urządzenie o wysokim wzmocnieniu
| Antena: | 4 szt. Zewnętrzne anteny dookólne D20 * L510mm 5-7dB o wysokim zysku |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 86 ~ 106 kPa |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +40dBm / 10W±200mA |
5000mAh UAV Przenośny dron Jammer zdalnego sterowania chłodzeniem powietrzem
| Dostawca energii: | Bateria aluminiowa 27V/5000mAh, z ładowarką. |
|---|---|
| Zapotrzebowanie na ciepło: | chłodzenie powietrzem |
| Metody zagłuszania: | Wymuszony powrót, zawis i szyfrowanie sygnału |
Przenośny zagłuszacz bomb zdalnie sterowanych dużej mocy Sterowany radiowo improwizowane urządzenie wybuchowe (RCIED)
| Zakres zagłuszania: | Promień 200-300M |
|---|---|
| Antena: | 5 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 20-50MHz, 50-100MHz, 135-175MHz, 300-340MHz, 400-470MHz |
TD4502 Przenośna analiza wykrywania sygnału IMSI 4G 5G dla lokalizacji i skanowania kodu
| Standardy pracy: | NR: TDD, FDD |
|---|---|
| Częstotliwość pracy: | LTE i NR (nie można włączyć jednocześnie) |
| Kanały pracy: | 4 kanały |
Plecakowy pilot zdalnego sterowania Jammer o dużej mocy 8 kanałów Blokowanie promienia 80M
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 5-10W (37-40dBm) +/-200mW |
| Zasięg: | 10-80m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
Wysoko efektywny system ochrony GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
1500m 3 pasma Wysokiej mocy antydronowy jammer bezzałogowy z antenami wszechstronnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
2G 3G 4G 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Synchroniczny sygnał wysokiej mocy
| Pojemność całkowita: | 100w |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC220V3A-24VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤500 W |
Naprawiono 25W 500m ekranowany wodoodporny zagłuszacz dronów 2500MHz
| Rodzaj: | stałe urządzenie antydronowe / cywilny zakłócacz dla dronów |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa obudowa + FRP anteny |
| Antena: | 3 sztuk FRP anteny wszechstronne; lub anteny paneli kierunkowych (nieobowiązkowe) |

