Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
Przenośny system łączności awaryjnej z zdalnym monitorowaniem
| Model nr.: | EST-MESH02-DB |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 580 MHz |
| Przepustowość kanału: | 5/10 MHz (opcjonalnie) |
Detektor sygnałów interfejsu powietrznego w szerokim zakresie częstotliwości z wysoką szybkością przesyłu danych
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Router wewnętrzny Smart Desktop WIFI 6 z wysokim bezpieczeństwem i szerokim pasmem częstotliwości
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Wysokiej prędkości Wi-Fi6 Router Smart 5G CPE do transmisji
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
360 stopni pod ścianą, ukryty tłumacz nagrań do spotkań
| Kąt funkcji: | 90-120 stopni |
|---|---|
| Odległość ekranująca: | 2-5 metrów |
| Tryb przełączania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
iPhone Android Harmony Series Nagrywacz dźwięku 360 stopni Desktop 2-5 metrów
| Obiekty osłaniające: | pióro do nagrywania, telefon komórkowy (w tym większość aktualizacji iPhone'a) i inne urządzenia do |
|---|---|
| Promień blokowania: | 1-5 metrów (zależy od rzeczywistego środowiska użytkowania) |
| Kąt zagłuszania: | 360 stopni, pełne pokrycie, aby dobrze chronić prywatność |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CE RoHS 5 wbudowany w anteny dookólne 160 * 100 * 30 Mm
| zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 5 wbudowanych anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm /1W |
10 pasów Blokator sygnałów telefonów komórkowych wysokiej mocy do stacji benzynowych i pól naftowych
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-15 W |
|---|---|
| Promień ekranujący: | 10-100m |
| zasilacz: | AC 100-240V |
3dB Zgięty nadajnik RF Antenna N-kobietowy złącze Akcesoria komunikacyjne
| Nazwa produktu: | Wewnętrzna antena zewnętrzna |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 800-960 MHz |
| Zysk (dB): | Połączenie w górę 3dB |
IP55 wodoodporny detektor metalu brama bezpieczeństwa z 13 stref dla użytku lotniska
| Moc robocza: | Prąd zmienny 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Sprawdzanie odległości: | 0,1-50cm |
| Strefy wykrywania: | 13 Strefy |

