Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
Pasywna analiza wykrywania sygnałów telefonów komórkowych 5G NR w celu uchwycenia i lokalizowania celów
| Nazwa produktu: | Przenośny detektor sygnałów telefonów komórkowych 5G |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości: | N1, N28, N41, N78, N79, N3, N8 |
| Komórki Kontrolne: | 4 komórki |
TZ502 Urządzenie rozpoznawania sygnałów NR 5G zamontowane w pojeździe dla bezpieczeństwa narodowego
| Liczba strzeżonych komórek: | ≥ 6 komórek |
|---|---|
| Zakres wykrywania i kontroli: | ≥ 200 metrów (w oparciu o rzeczywiste środowisko sieci w trybie rzeczywistym) |
| Zakres transmisji danych: | ≥ 400 metrów (w zależności od rzeczywistego środowiska) |
CDMA Handheld GPS Blocker Recenzje DCS / PHS Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-970MHz |
| Port wyjściowy: | CDMA |
28 pasów Ręczny zakłócacz słuchawki komórkowej WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 miesięcy gwarancji
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 18 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Pełnofrekwencyjny telefon komórkowy WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Przenośny zakłócacz sygnału
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 27 pasm, w tym GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,4 |
Anti Drone Gun UAV Interceptor GPS / GALILEO / GLONASS dla wojskowego bezpieczeństwa publicznego
| Materiał: | wysokiej wytrzymałości ABS, zmniejsza ciężar sprzętu |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Rozmiar produktu: | 900x200x460mm |
Wysokiej wydajności 5000m wykrywanie odległości Technologia radiowa UAV system skanowania i zakłócania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Zintegrowany system identyfikacji i obrony bezzałogowych dronów bezzałogowych z wykorzystaniem radaru śledzącego
| Zakres częstotliwości: | 50 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Promień wykrywania: | 5000 m (zależy od warunków pracy) |
| Dokładność odległości: | ≤ 10% R |
Przenośny dron pistoletowy UAV Jammer 900MHz 1,5G 2,4G 5,8G 1000m Blokowanie
| Rodzaj: | przenośna blokada dronów typu pistoletowego UAV |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny kierunkowe o wysokim zysku ((Zysk: 10dBi) |
| Blokada sygnału: | 900 MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800 MHz |
7/24 Stale działający pilot blokujący sygnał telefonu komórkowego do użytku w samochodzie
| zakres zagłuszania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Anteny: | 3/6/8/10/12 anten dookólnych |
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz szyfrujący telefon komórkowy |

