Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy z 2G / 3G / 4G1 / 4G2 / WIFI dla szkół i wojska
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505C2 |
Wewnętrzny wielokierunkowy zakłócacz sygnału telefonicznego Ellular 33dBm 4Band Blocker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość bloku: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
33dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / Zdalne sterowanie komputerem szyfrującym
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-894 MHz |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
15W 4G WIFI Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker czarny do audytoriów
| Model: | EST-808P |
|---|---|
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
| Częstotliwość zagłuszania: | GSM / CDMA / AMPS / DCS / PHS / 3G (WCDMA,) / 4G, 2.4G Wifi / Bluetooth / wideo bezprzewodowe |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego Bluetooth dla szkół, 33dBm
| Zakres zagłuszania: | 1-25m (-85dbm) |
|---|---|
| Model: | EST-808P |
| Częstotliwość: | 930-960 MHz |
Przenośne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G do sali konferencyjnej
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
Bloker sygnału ze stali nierdzewnej w sali egzaminacyjnej do telefonu komórkowego 870-880 MHz CDMA
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| SPRZECIW ZACISKÓW: | GSM, 3G, 4G, WIFI, BLUETOOTH, UHF, VHF I tak dalej |
1W 10 Antena 4500mAh Walkie Talkie Zagłuszacz sygnału
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
Promień 20 m 8 pasm 7,4 V 3600 mAh Ręczny zagłuszacz 5G
| Rodzaj: | Przenośny kieszonkowy kieszonkowy zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 8 anten dookólnych |
24dbm Jammer sygnału GPS EST-808KC, blokada sygnału telefonu komórkowego GSM / CDMA z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |

