Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
CDMA / GSM 3G High Power Jammer Blocker EST-808LD do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Mała kieszonkowa Wifi/Bluetooth/Bezprzewodowa kamera wideo/Bloker EST-808HD
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Samochodowy Tracker GPS Jammer / Bloker EST-808KA2 z anteną
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Pobór prądu: | 150mA |
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS, bloker sygnału telefonu komórkowego WIFI 3G / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |
2200mhz 30dbm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego dla szkół z 5 pasmem, przenośny
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Zasięg ekranowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Mini Anti GPS Signal Jammer Tracker z pełną anteną tropizmu, bez przełącznika
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
Mini urządzenie do śledzenia sygnału GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
| Pobór prądu: | 150mA |
Przenośny zakłócacz sygnału GPS Wbudowana antena z zasilaczem AC i samochodowym 808SF1
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Czarny bloker sygnału telefonu komórkowego 35dBm 4G Telefon komórkowy / GPS / WIFI
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z regulacją mocy/wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505C2 |

