Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Kierunkowy zagłuszacz zdalnego sterowania 4G / WIFI, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G / 4G / WIFI / + GPS, przenośne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Sygnał |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Zagłuszacz sygnału GPS 30dbm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Czas pracy: | 2-3 godziny bez przerwy |
10-pasmowy kierunkowy telefon komórkowy 2G 3G 4G i WiFi i walkie-talkie zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-60 m (w kierunku anteny panelowej) |
|---|---|
| Antena: | Kierunkowa antena panelowa |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 10 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/ |
40M 2W 22 Antena 5G Zagłuszacz sygnału z ładowaniem samochodowym
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne o wysokim zysku |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
24dBm CDMA / GSM MINI Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-3m (-75dBm) |
3W GSM Blast Shelter Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-808GII do wewnątrz / na zewnątrz
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy |
|---|---|
| Czas pracy: | 24 godziny ciągłego |
| Pobór mocy: | 5W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dbm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Pełnopasmowa zagłuszacz wysokiej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 47dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |

