Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego + GPS + WIFI + Walkie Talkie / Bezprzewodowe słuchawki (8 anten)
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
Bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G z zagłuszacz sygnału GSM / GPS / Wifi
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Numer modelu: | EST-808M |
Zagłuszacz sygnału GPS telefonu komórkowego 3G z zagłuszaczami GPRS / DCS / UMTS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505J |
5 kanałów Wifi GPS Jammer, 30dBm Mobile GPS Blocker Jammer
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Ręczny samochodowy zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KB, częstotliwość 1500 - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Wewnętrzny bloker sygnału telefonu komórkowego EST-808J6, antena 6 pasm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model: | EST-808J6 |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
8W Anteny Telefon komórkowy Blokada sygnału Jammer WIFI 4G do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model: | EST-808J8 |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Przenośny zakłócacz sygnału GPS o mocy 800 mW o wysokiej częstotliwości 1500 MHZ - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Materiał metalowy Nagrywanie dźwięku Jammer Przenośny dyktafon do telefonu komórkowego DC 12V
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Urządzenie do nagrywania głosu jako telefon komórkowy, pióro do nagrywania, dźwięk, ukryty mikrofon |
8-pasmowy ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Rozmiar: | 140×75×35 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |

