Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Ukryty ultradźwiękowy zagłuszacz dźwięku / nagrywania głosu 1-2 m do tajnego spotkania
| Typ ekranowania: | Telefony komórkowe, długopisy nagrywające i inne urządzenia do akwizycji dźwięku |
|---|---|
| Odległość ekranowania pojedynczego hosta w systemie: | 1-2 m (odległość ekranowania różnych urządzeń nagrywających jest różna) |
| Kąt funkcji pojedynczego hosta systemu: | 90-120 stopni |
Mobilne urządzenie do zagłuszania kontroli sieci z bezpłatnym oprogramowaniem do zarządzania Jammerem na komputery PC
| Funkcjonować: | ustawienie automatycznego wyłącznika czasowego |
|---|---|
| Funkcja: | może być kontrolowany przez nasze oprogramowanie komputerowe do zarządzania zagłuszaniem; |
| Aplikacja: | Szkoły, więzienia i inne miejsca, w których zagłuszacze sygnału są używane w partiach |
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { document.getElementById("mainFrame").src= "http://114.115.192.246:9080/error.html"; }
| zakres zagłuszania: | 1-40m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
16 kanałów Jammer sygnału telefonu komórkowego Jammer sygnału komputera stacjonarnego do użytku wojskowego
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
14 antena o dużej mocy regulowana zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego pełne pokrycie wszystkich sygnałów;
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 14 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Plecak 30 metrów blokujący zakłócacz sygnału telefonu komórkowego z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
12-pasmowe, regulowane, stacjonarne elektroniczne urządzenie zagłuszające 2 waty Jammer
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Bloker komórkowy 4G 12 kanałów High Power Jammer Desktop do użytku szkolnego
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
25M Jamming Range 3G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2110-2170 MHz dla sądu;
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Urządzenie do blokowania sygnału telefonu komórkowego 1-30M Jammer sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI |

