Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer 10 Anteny na ścianie stacjonarnej 3G
| Maksymalna moc wyjściowa: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-DC5V/15A |
| Pobór energii: | ≤70W |
8 pasm Promień 35m Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-504K8 130W High Power DC12V 20A
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-35 M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokaliz |
|---|---|
| Antena: | 8 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
8 anten Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do użytku na zewnątrz Stacjonarne przeciwwybuchowe
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Typ anteny: | Dookólna |
| Źródło prądu: | Zasilacz sieciowy (220 V) |
Oprogramowanie do zagłuszania sygnału telefonu komórkowego 4G WiFi
| Zasilacz: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Wymiar: | 270(dł)×240(szer)×60(wys) |
| Waga: | około 2 kg |
Mocny 18 anten stały telefon komórkowy GPS VHF UHF RC sygnały konwój bomby jammer do użytku wojskowego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
5 anten 250W High Power Jammer, blokada sygnału GSM / 3G / WIFI
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Telefon komórkowy WIFI Signal Jammer Synchronizacja częstotliwości dla 2G 3G 4G 5G
| Dostawca energii: | Wbudowana moc: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Pobór energii: | ≤160W |
| Wilgotność względna: | ≤85% |
360° Desktop High Power Ultrasonic Audio Recording Jammer dla ochrony prywatności
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Stacjonarne urządzenie blokujące sygnał telefonu Promień 20m dla 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V (wyjście DC5V 12A) |
|---|---|
| Anteny: | 12 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 400 (dł.) × 130 (szer.) × 40 (wys.) mm |
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS telefonu komórkowego 3G z 10-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

