Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
EST-505C 3G Jammer zdalnego sterowania 34dBm dla niestandardowego zasięgu zagłuszania 1 - 20 m
| Pobór mocy: | 4W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
4 Antena CDMA Zagłuszacz pilota zdalnego sterowania EST-505D 850 - 894 MHz do teatru
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
505A Znakomity zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania z 15-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
EST-505BF Zagłuszacz zdalnego sterowania
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy dla szkół EST-505C z pilotem
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Zagłuszacz / osłona / bloker sygnału telefonu komórkowego 6W EST-505BF z 4 antenami
| Pobór mocy: | 6W |
|---|---|
| Waga: | 2,5 kg |
| Wymiar: | 200 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
Przenośny zagłuszacz / wyłącznik / izolator sygnału telefonu komórkowego 2G 3G EST-808HB
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
4G 35dBm DCS Mobile Signal Blocker, kierunkowa i niestandardowa zagłuszacz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
EST-808LB Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego DCS / PHS dla szkół o dużej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania GSM EST-505D, częstotliwość 930-960 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |

