Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
30dBm Ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Regulowany 10 pasm 3G WIFI GSM Bloker sygnału CDMA
| Rozmiar: | 170×100×50 mm bez anteny (przy wysokości anteny 255mm) |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 Anteny GSM 3G 4G 5G 10W dla farmy
| Rodzaj: | Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 10W |
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
Zamontowany w pojeździe GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Zdalne sterowanie Jammer sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | blokada bomb samochodowych |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +47-50dBm / 50-100W |
| zakres zagłuszania: | Promień: 50-2000 M |
808LE High Power Jammer 47dBm, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z 5 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 47dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
5-pasmowy bloker zakłóceń 3G 4W EST-505D, 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G dla szkół z pilotem
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G |
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
8 Antena UHF / VHF Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 25m |
Przenośny wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 3G / LOJACK Jammer do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Port wyjściowy: | DCS/PHS |
| Czas pracy baterii wejściowej: | 120minut |
808HI Przenośny 6-pasmowy telefon komórkowy Wifi + Jammer GPS z 10m zasięgiem zagłuszania
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |
EST-808LA Zagłuszacz wysokiej mocy 42dBm, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego na zamówienie
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |

