Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Przenośne pozycjonowanie satelitarne GPS pojazdu Mobilny zagłuszacz sygnału 1500-1600 MHz
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości emisji: | 1500-1600 MHz |
| Zakres regulacji mocy: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
100-240V AC Adapter Przenośny Jammer do telefonu komórkowego 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Alarm niskiego poziomu baterii
| zakres zagłuszania: | Promień 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
3-pasmowy przenośny telefon komórkowy Jammer Handheld do WiFi Bluetooth GPS 3G
| Promień zagłuszania: | 1-15m (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm/1W |
16 anten GPS Jammer sygnału do użytku w samochodzie/biurze, blok zagłuszania telefonu komórkowego;
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
EST-808HF Wifi Blokowanie sygnału wideo telefonu komórkowego 2500 MHz do sali egzaminacyjnej
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
EST-808HE3 Przenośny zagłuszacz / bloker / przerywacz sygnału telefonu komórkowego 3G / 2G
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
EST-808SG3 Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego 3G 2100 - 2200 MHZ na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Wymiar: | 97(dł)×48(szer)×18(wys)mm |
2.4W WIFI GPS 3G Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker EST-808HE
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Czarny GPS 30dBm Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 808KB o zasięgu 10m
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10m |
| Kolor: | czarny |
Ręczny bloker sygnału telefonu komórkowego 3G / 2G EST-808HC z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |

