Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G, 4G LET Wmax Jammer / Blocker z 6 antenami
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Przenośny telefon komórkowy WIFI Signal Jammer 300g Handheld Indoor
| Zakres zagłuszania: | 2-10M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Ładowarka sieciowa: | AC110-250V/DC12-36V |
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh |
4 anteny GPS Jammer sygnału 2500mAh Przenośny wewnętrzny telefon komórkowy WIFI
| Zakres zagłuszania: | 5-20m |
|---|---|
| Rozmiar: | 100×57×22mm |
| Dostawca energii: | AC110-220V/DC12-36V |
WIFI / GPS Przenośny telefon komórkowy Jammer 4 Antena z 10-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
12 zespołów 5g Jammer do telefonów komórkowych Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
12 pasm 3G 4G 5G Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 800 W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/150A |
| Pobór energii: | ≤3000 W |
3 Antena 2.4W Przenośny Jammer do telefonu komórkowego GPS / WIFI / 2G / 3G z ładowaniem samochodowym
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania Scrambler WiFi GPS
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 4W 5 WIFI / GSM / 3G z przełącznikami DIP
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania 4G LTE / 3G / GSM telefonu komórkowego, 8 anten
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

