Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Antena 510 mm 960 MHz 190 W Plecak Jammer do telefonów komórkowych 2G 3G 4G
| Kolor: | Zieleń wojskowa |
|---|---|
| Antena: | 6 szt. dookólnych anten FRP o wysokim zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokować ogólnoświatową sieć komórkową 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
Zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania telefonu komórkowego 3G EST-505B z 4 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
2G 3G 4G Sygnał WiFi Jammer telefonu komórkowego o dużej mocy 960 MHz 8 pasm
| Nazwa: | Jammer o dużej mocy |
|---|---|
| Antena: | 8 sztuk wielokierunkowych anten FRP o dużym zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokuj ogólnoświatową sieć mobilną 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
10m Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 6 anten Wbudowana bateria litowo-jonowa 7,4 V 3600 mAh
| Zakres zagłuszania: | 1-10 m (-75dBm) |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | Sieć komórkowa 2G/3G/4G i WiFi/Bluetooth |
34dBm Telefon komórkowy Pilot Jammer / Blocker EST-505F do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
10 Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego z anteną z dwufunkcyjną baterią i działającą wtyczką AC
| Moc wyjściowa: | każde pasmo 2W, łącznie 20W |
|---|---|
| Waga produktu: | około 6,7 kg |
| Typ zagłuszacza: | Zagłuszacz radia, zagłuszacz RF, zagłuszacz telefonu komórkowego, zagłuszacz samochodu |
10-kanałowy zagłuszacz telefonu komórkowego o dużej mocy, z wbudowaną baterią i anteną, bi-use z baterią i zasilaczem AC;
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, zagłuszacz dużej mocy, zagłuszacz GPS, zagłuszacz sygnału R |
28 pasów Ręczny zakłócacz słuchawki komórkowej WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 miesięcy gwarancji
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 18 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
8 anten VHF/UHF + 3G signla jammer/blocker telefonu komórkowego;
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
27 anten 2G 3G 4G LTE 5G WIFI przenośny telefon komórkowy Jammer z GPS VHF UHF blokowanie radia FM
| Nazwa produktu: | Podręczny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Eksportuj moc (Po): | ≥27dBm |
| Impedancja wejścia/wyjścia: | Złącze 50Ω/N |

