Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
GPS Signal Przenośny telefon komórkowy Jammer 8 Antena 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią wewnątrz
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Zagłuszacz do telefonów komórkowych o dużej mocy 12 pasmowy przenośny 12 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | Promień 50-150M |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
8 Anten High Power Jammer, WIFI Blocker o dużej mocy zagłuszacz telefonu komórkowego
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| zakres zagłuszania: | 1-30 m (-75 dBm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35 dBm |
4500mAh WIFI GPS Przenośny telefon komórkowy Jammer 18 anten 2G 3G 4G 5G
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | Anteny dookólne 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 |
GSM CDMA PHS Izolator sygnału telefonu komórkowego bloker sygnału telefonu komórkowego dla szkół
| Zakres zagłuszania: | 1- 40 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
10 pasów Blokator sygnałów telefonów komórkowych wysokiej mocy do stacji benzynowych i pól naftowych
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-15 W |
|---|---|
| Promień ekranujący: | 10-100m |
| zasilacz: | AC 100-240V |
14 Antenny Wielofunkcyjny bloker telefonów komórkowych GPS VHF UHF Interferencja 5-80m
| Kolor: | Czarne |
|---|---|
| gwarancja: | 1 rok |
| Antena: | 14 sztuk Anteny wszechstronne |
Regulowany zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania telefonu komórkowego do szkoły EST-505F
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
13 anten 15M WIFI 4G 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego AC5V EST-802J13
| Zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 13 anten dookólnych |
| Dostawca energii: | AC5V/20A |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G UHF AC110V 8 anten Ukryty pilot zdalnego sterowania
| Kolor: | biało-czarny |
|---|---|
| Anteny: | 8 wbudowanych anten dookólnych |
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-40 M (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |

