Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Desktop 14 Pasy Blokator telefonów komórkowych 80 metrów Pokrycie do celów bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | zakłócacz sieci komórkowej 5G |
|---|---|
| Materiał: | metal + elektronika |
| Kolor: | Zielony, czarny lub dostosowany |
80m Bezprzewodowy przenośny zagłuszacz telefonów komórkowych RCIED Scrambler częstotliwości radiowych
| Rodzaj: | Przenośny plecak o dużej mocy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
185W Telefon komórkowy 4G 5G Jammer o wysokiej częstotliwości z ekranem LED
| Waga: | 2,7 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 430*330*80mm |
| Pobór energii: | 185W |
10-pasmowy przenośny mobilny zagłuszacz sygnału 40-metrowy regulowany promień kanałów
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-40m (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 10 anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | ≤35dBm/3W (regulowany pokrętłem regulacji mocy) |
12 wbudowanych anten Stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego WIFI 700MHz 3G / 4G / 5G
| Zakres zagłuszania: | 1-30M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | Wbudowane anteny kierunkowe |
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≤37dBm |
Wbudowane anteny Telefon komórkowy 5G Jammer WIFI 12 pasm EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
150W 3dBi Zysk Stacjonarny 4G WIFI Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 12 pasm 380 * 220 * 85 mm
| Zakres zagłuszania: | 1-200㎡ (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 12 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 380*220*85mm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o wysokiej mocy przeciwwybuchowej WIFI 2G / 3G / 4G / 5G
| Zakres zagłuszania: | 1-200 ㎡ (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 12 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 280*240*60mm |
505BF Jammer zdalnego sterowania, zakłócacz sygnału telefonu komórkowego z wentylatorem chłodzącym
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Wewnętrzne zagłuszacze sygnału telefonu komórkowego 8 pasm Regulowany pilot 12W EST-502C8
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |

