Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
30dBm Przenośny telefon komórkowy GPS Jammer / bloker / tarcza
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
| Wymiar: | 85(dł)×50(szer)×23(wys)mm |
6 Antena 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Blokowanie sygnału
| Materiał: | Metal + elektronika |
|---|---|
| Promień ekranu: | 50-500 metrów |
| sygnał ekranujący: | sygnał telefonu komórkowego, WIFI, GPS, UHF, VHF lub zindywidualizowany |
Strój papierosowy Ręczny zagłuszacz telefonu komórkowego 3 anteny Przenośny zasięg 5 metrów
| Zakres zagłuszania: | 1-5 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. anten dookólnych |
| Kolor: | zielono czerwony |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G 2500 mAh Potrójne pasma Przenośny ręczny
| Zakres zagłuszania: | 1-20 M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh |
Lekki bloker częstotliwości telefonów komórkowych, ręczny zagłuszacz telefonów komórkowych o mocy 500 mw
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |
4-pasmowy przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 30dBm EST-808SF, zagłuszacz sygnału CDMA / GSM
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 500mW |
20 Chancel 3G 4G 5G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych Wysoki zysk na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 210W |
|---|---|
| Nazwa: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G 5G |
| Pobór energii: | ≤600W |
Przenośny zagłuszacz / bloker / izolator telefonu komórkowego 4G EST-808HE4 dla wojska
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
Przenośny zagłuszacz / bloker / izolator telefonów komórkowych 4G EST-808HE4 dla wojska
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |

