Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
1600 MHZ Przenośny przenośny telefon komórkowy Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| Nazwa: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Sieć mobilna 2G/3G/4G i Wi-Fi / Bluetooth |
| Moc robocza: | 110-220 V/12-24 V |
7/24 Stale działający pilot blokujący sygnał telefonu komórkowego do użytku w samochodzie
| zakres zagłuszania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Anteny: | 3/6/8/10/12 anten dookólnych |
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz szyfrujący telefon komórkowy |
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 30dBm
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
|---|---|
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
| Pobór mocy: | 500mW |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego o dużej mocy Wifi (CDMA GSM DCS PCS 3G)
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
GPS + WIFI + 3G Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego EST-808HI do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
Przenośny telefon komórkowy + 3G + Wifi + zakłócacz sygnału GPS z wentylatorami chłodzącymi
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10m |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego WIFI / bloker sygnału mobilnego z 3 antenami
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
| Pobór mocy: | 500mW |
5m ultradźwiękowy dźwięk nagrywania głosu Jammer Regulacja pokrętła 360 stopni
| Typ ekranujący: | Telefony komórkowe, długopisy i inne urządzenia do pozyskiwania dźwięku |
|---|---|
| Odległość ekranowania pojedynczego hosta w systemie: | 2-5 m (odległość ekranowania różnych urządzeń rejestrujących jest inna) |
| Kąt funkcji pojedynczego hosta systemowego: | Blokowanie pod pełnym kątem 360 stopni w poziomie 180°/pionowo 90° |
Zdalne sterowanie Przenośny ręczny telefon komórkowy Jammer sygnału 5 pasm
| zakres zagłuszania: | 1-20m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm /1W |
Biblioteka 808HI Przenośny Jammer do telefonów komórkowych GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |

