Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka Wbudowana 10 anten 4G WIFI GPS
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-40 M |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W±200mA |
Jammer sygnału telefonu komórkowego ze stopu aluminium GPS Jammer telefonu komórkowego 16W
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| zakres zagłuszania: | 1-30m |
15m Jammer telefonu komórkowego Wbudowany typ anteny dla sygnału WIFI 2G 3G 4G 5G
| Dostawca energii: | Wbudowana moc AC5V /20A |
|---|---|
| Anteny: | Wbudowane anteny dookólne |
| Rozmiar: | 397 (dł.) * 230 (szer.) * 86 (wys.) |
Cyfrowe blokery telefonów komórkowych Jammers / Jammer WIFI do telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Wewnętrzny pilot zdalnego sterowania Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Promień 40m 22 anteny dookólne
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Przepustowość robocza: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego o dużej mocy Wi-Fi 30dBm z wentylatorem
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
8 anten 3G 4G WIFI Jammer sygnału telefonu komórkowego ze złączem USB
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Zasilacz: | Wejście AC160V-240V/wyjście DC 5V 15A |
| Nazwa: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego o zasięgu 10 metrów 30dbm z DCS / PHS, 6 anten
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
Jammer sygnału telefonu komórkowego 4G 5G WIFI 22 pasma 150W o dużej mocy
| zakres zagłuszania: | 1-200㎡ (nadal zależy od siły sygnału na danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Rozmiar: | 380* 220* 85mm |
UHF VHF 3G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 25 metrów 8 Zagłuszacz anteny
| Zakres zagłuszania: | 1-25 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | biały |

