Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 60W Przenośna walizka o dużej mocy
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Anteny: | 11 wbudowanych anten dookólnych |
| Promień zagłuszania: | 0-60m regulowany |
Stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wbudowane anteny do WIFI 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥34,5dBm |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/15A |
| Pobór energii: | ≤70W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 5G Stacjonarne 10 anten częstotliwości
| Zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 10 anten dookólnych |
| Wymiar: | 240 mm (dł.) × 210 mm (szer.) × 51 mm (wys.) |
Triple Bands Car Telefon komórkowy Jammer Przenośny ręczny rozmiar GPS / 3G
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
|---|---|
| Zakres regulacji mocy: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
2G 3G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3 Anteny dookólne Rozmiar ręczny
| Zakres zagłuszania: | 0.5-15m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa:: | +30dBm/1W |
2-pasmowy przenośny telefon komórkowy zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania ręcznego
| Zakres zagłuszania: | 1-20m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm/1W |
5 anten GPS Jammer sygnału 20m Ręczny telefon komórkowy WIFI do użytku w pomieszczeniach
| Zakres zagłuszania: | 5-20m |
|---|---|
| Wymiar: | 125×63×24 mm |
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarne wbudowane anteny do sieci WIFI 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150W |
250W High Power Jammer do telefonów komórkowych stacjonarny do 4G 5G Indoor
| Maksymalna moc wyjściowa: | 250W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-24VDC/42A |
| Pobór energii: | ≤750W (220V/3,5A) |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 3,2 W, osłona zagłuszacza anteny 3G / GPS 4
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

