Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Zagłuszacz sygnału mobilnego wysokiej częstotliwości AC160V-240V Blokowanie 1-30M
| odległość blokowania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Wifi / Bluetooth / Bezprzewodowa blokada sygnału wideo telefonu komórkowego EST-808HF
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
Przenośny zakłócacz / bloker sygnału telefonu komórkowego 3G EST-808HA, 2110 - 2170 MHz
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | DC8V 1500mAh |
WIFI 3G Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, bloker sygnału mobilnego 6 Antena
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
EST-808KF Zagłuszacz telefonu komórkowego GPS Częstotliwość 1500 - 1600 MHZ, 4 anteny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA / DCS / GSM / WIFI do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Wymiar: | 97(dł)×48(szer)×18(wys)mm |
4-pasmowy przenośny sygnał telefonu komórkowego Jamme
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | Wbudowana antena |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego, wbudowany bezprzewodowy zagłuszacz sygnału 1-15M
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
CDMA Handheld GPS Blocker Recenzje DCS / PHS Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-970MHz |
| Port wyjściowy: | CDMA |
Wielofunkcyjny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |

