Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 30M Regulowany promień z 8 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
High Power WIFI 2G / 3G Jammer do telefonów komórkowych z wentylatorami chłodzącymi, 6 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
8-pasmowy wielofunkcyjny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie telefonu komórkowego WIFI / 4G / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
34dBm Jammer zdalnego sterowania 2G / 3G / 4G 30M Blokowanie sygnału mobilnego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz zdalnego sterowania |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Pełnofrekwencyjny telefon komórkowy WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Przenośny zakłócacz sygnału
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 27 pasm, w tym GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,4 |
EST-808D Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego GSM 33dbm (5 anten), 930 - 960 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
4 Anteny Zagłuszacz zdalnego sterowania dla Niestandardowego, zasięg zagłuszania 1 - 15 m
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Pobór mocy: | 3W |
Bezprzewodowy sygnał wideo 25dBm Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z niebieskim zębem
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | 2400-2500 MHz |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Pulpit zdalnego sterowania 3G / GSM Zagłuszacz telefonu komórkowego / Bloker EST-505A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Zagłuszacz pilota zdalnego sterowania 3G EST-505K1, zagłuszacz / bloker kierunkowy Wifi
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 6W |
| Waga: | 5 kg |

