Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Przenośny telefon komórkowy Jammer sygnału GPS 808KB z zasięgiem 10m dla wojska
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1500-1600 MHz |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Zagłuszacz sygnału GPS o dużej mocy / izolator sygnału telefonu komórkowego 3 anteny;
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 1 W |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
Antena blokująca sygnał GPS telefonu komórkowego do samochodu Anti Tracker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Prąd zużycia: | 150mA |
CDMA Mobie Telefon Zdalne sterowanie Jammer / Blocker EST-505E na zamówienie
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
EST-808KC Jammer sygnału GPS + blokada telefonu komórkowego z 3 antenami, czarna
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
5 Antena 3G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 6dBm z pilotem do szkoły
| Pobór mocy: | 4W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
| Wymiar: | 245 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502C8 12W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 75 W EST-808LB
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Zagłuszacz zdalnego sterowania Wimax 3G, zagłuszacz sygnału WiFi z anteną kierunkową
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | 16W |
Jammer o dużej mocy do telefonów komórkowych
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |

