Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
5 Antena GSM 3G Jammer zdalnego sterowania 2100 - 2200 MHZ dla wojska
| Pobór mocy: | 4W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
| Wymiar: | 245 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego 3G GSM CDMA 25dBm do biura, 3 anteny
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
3G 4W 6dBm Zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania EST-505BF do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Znakomity zagłuszacz pilota
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Zagłuszacz pilota zdalnego sterowania 34dBm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
4G + WIFI Kierunkowy 8-pasmowy pilot Jammer EST-505K3 na zamówienie
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Marka: | EST |
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
3-pasmowy przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker / wyłącznik EST-808HC
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Moc wyjściowa kanału: | 3dBm/30KHz(min) |
12W Regulowany domowy zagłuszacz zdalnego sterowania EST-505K1 z 6 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
8 kanałów pełnych częstotliwości blokowanie sygnału telefonu komórkowego z dobrym chłodzeniem
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Więzienie zagłuszające pełnopasmowe o dużej mocy z częstotliwością CDMA / GSM / DCS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 47dBm |
| Pobór mocy: | 75W |

