Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Czarna zagłuszacz zdalnego sterowania 6W, blokada mocy GSM / CDMA / 3G
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Jammer dużej mocy 2G / 3G / WIFI, wzmacniacz telefonu komórkowego DC5V
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego średniej mocy, kieszonkowy zagłuszacz telefonu komórkowego
| Odległość zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Przepustowość zakłócacza (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Temperatura: | -10 do +55 ℃ |
9-pasmowy 16W telefon komórkowy zagłuszacz / bloker 34dBm, 8 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Exquite 3G Remote Control Jammer 4 Antena z 15-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
850 MHz - 894 MHz Jammer o dużej mocy 2G 3G 4G LTE WIFI dla szkół
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Wzmacniacz / bloker sygnału telefonu komórkowego CE / ROHS z antenami dookólnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
360 stopni pod ścianą, ukryty tłumacz nagrań do spotkań
| Kąt funkcji: | 90-120 stopni |
|---|---|
| Odległość ekranująca: | 2-5 metrów |
| Tryb przełączania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
8 Antena Ręczna metalowa obudowa Blok zagłuszania sygnału GPS 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią w środku
| Zasilacz: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Waga: | Około 500g |
| Wymiar: | 140*75*35 |
Szkolne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego / urządzenie zagłuszające telefon komórkowy 34dBm
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

