Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Przenośny telefon komórkowy z walizką GPS WiFi Signal Jammer 11 pasm z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
Stałe montowanie ścienne wysokiej mocy 4 anteny omnidirekcyjne Drone UAV jammer do użytku wojskowego
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie neutralne lub dostosowane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
8 zespołów 3G 4G Signal Jammer Stacjonarna wewnętrzna High Power 3G 4G Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-60 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
16 anten High Power Jammer CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
11 zespołów ze stali nierdzewnej srebrna zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego blokująca telefon komórkowy i WIFI / słuchawki
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
Biblioteczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z dostępnym systemem AMPS / TACS / NMT
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Profesjonalne audytorium Jammer sygnału telefonu komórkowego z zasięgiem zagłuszania 15m
| zakres zagłuszania: | 1-15m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z regulacją mocy z GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy, blokowanie sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego CDMA GSM Zakres 1-20M dla audytoriów / sądu
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |

