Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
12 Antena GPS Signal Jammer Blokada do montażu na ścianie do izolowania sygnału GPS samochodu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Ultradźwiękowy, bezgłośny dźwięk zagłuszający 360 stopni
| Typ ekranowania: | Telefony komórkowe, długopisy nagrywające i inne urządzenia do akwizycji dźwięku |
|---|---|
| Odległość ekranowania pojedynczego hosta w systemie: | 2,5-5 m (odległość ekranowania różnych urządzeń nagrywających jest różna) |
| Kąt funkcji pojedynczego hosta systemu: | 360 stopni |
Ultradźwiękowy rejestrator dźwięku 360 stopni Jammer 2-8m pilot zdalnego sterowania
| Typ ekranujący: | Telefony komórkowe, długopisy i inne urządzenia do pozyskiwania dźwięku |
|---|---|
| Odległość ekranowania pojedynczego hosta w systemie: | 2-8 m (odległość ekranowania różnych urządzeń rejestrujących jest inna) |
| Kąt funkcji pojedynczego hosta systemowego: | Blokowanie pod pełnym kątem 360 stopni w poziomie 150°/pionowo 150° |
Biały telefon komórkowy ze stali nierdzewnej Scrambler sygnału zakłócającego odległość 1-30 m materiału
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
Pokrętło regulacji 2-4m ultradźwiękowy dźwięk nagrywania głosu Jammer
| Typ ekranujący: | Telefony komórkowe, długopisy i inne urządzenia do pozyskiwania dźwięku |
|---|---|
| Odległość ekranowania pojedynczego hosta w systemie: | 2-4 m (odległość ekranowania różnych urządzeń rejestrujących jest inna) |
| Kąt funkcji pojedynczego hosta systemowego: | Horyzontalny 180°/wertikalny 90° |
5 anten GPS 3G Signal Jammer Śledzenie pozycji Samochodu Przenośny ręczny
| Zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh |
Wireles Srebrny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego ze stali nierdzewnej 40m do szkolnej sali egzaminacyjnej
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Srebrny telefon komórkowy ze stali nierdzewnej zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania dla policji i centrum dowodzenia
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
12W białe plastikowe urządzenie blokujące telefon komórkowy Odległość zagłuszania 1-30M
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
| Moc wyjściowa: | 12W |
Lekkie urządzenie szyfrujące telefon komórkowy do WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| Zakres zagłuszania: | 1-27M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |

