Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
12W białe plastikowe urządzenie blokujące telefon komórkowy Odległość zagłuszania 1-30M
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
| Moc wyjściowa: | 12W |
Regulowany promień blokowania sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-22M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Czarny telefon komórkowy Scrambler Device do Wifi / Bluetooth / Wireless Vedio
| Zakres zagłuszania: | 1-27M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
GSM 3G 4G LTE 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego - Blokuj niechciane połączenia i SMS-y dla firm
| Typ: | zakłócacz |
|---|---|
| zakres zagłuszania: | 2-20 mln |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G Jammer wysokiej częstotliwości EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
3G GPS Bluetooth pełnozakresowy bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z 8 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Zakres zagłuszania: | 1-30 metrów |
14 anten Przenośny bezprzewodowy zagłuszacz sygnału GPS Pełne pasma 12000 mAh
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 14 sztuk anten dookólnych |
Plecak wojskowy GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarny 8 anten 3G WIFI
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | 2W +/-200mA |
|---|---|
| Zasilacz: | Wejście AC160V-240V/wyjście DC 5V 15A |
| Wymiar: | 360*180*60 MM |
Plecakowy pilot zdalnego sterowania Jammer o dużej mocy 8 kanałów Blokowanie promienia 80M
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 5-10W (37-40dBm) +/-200mW |
| Zasięg: | 10-80m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |

