Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
4-pasmowy przenośny zagłuszacz GPS WIFI Bluetooth Bezprzewodowe wideo na telefon komórkowy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
GPS LOJACK Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Przenośny ręczny Anti Tracking
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
Niestandardowy 11-Pasowy 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Przenośny 60W Wysokiej mocy
| Rodzaj: | Przenośny zakłócacz sygnału dużej mocy |
|---|---|
| Promień zakleszczenia: | Regulacja w zakresie 0-60 m (@-75 dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 11 sztuk anten dookólnych |
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Anteny Pilot zdalnego sterowania
| Zakres zagłuszania: | 0-40m regulowany (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
3G 4G 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Kierunkowe stacjonarne Wbudowane anteny dookólne
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
20 Anteny Telefon komórkowy Jammer Sygnału 3G 4G WiFi Bluetooth Urządzenie Scrambler Telefonu Komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 0-40m regulowany (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | ≤ 33dBm / 2W (regulowane pokrętłem regulacji mocy) |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (wejście: AC100-240V; Wyjście: DC12V 20A) lub zasilacz samochodowy DC12V |
Kryty 808M UHF / VHF GPS Zagłuszacz sygnału 8-pasmowy o dużej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
800mW 30dBm Zagłuszacz sygnału GPS 1500MHZ Blocker, Zagłuszacz GPS
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
5-pasmowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wbudowana antena 3G / GSM z wentylatorami chłodzącymi
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy, wielofunkcyjny
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |

