Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
4W 4 Anteny 2G 3G EST-404A Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Blokada sygnału telefonu komórkowego 3G EST - 808A Częstotliwość 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału GPS z trzema pasmami antenowymi, zagłuszacz GSM do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
GPS Satelitarny telefon komórkowy Zagłuszacz / bloker sygnału 33dBm z anteną Omni
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
|---|---|
| Pobór prądu: | 150mA |
| Moc wyjściowa: | 2mV |
Mini przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker / izolator EST-808KC, 3 anteny
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC 110-240 V DC5 V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 1 W |
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
Ręczny przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KE do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
Czarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego GPS dla szkół, 5 W CDMA / GSM Blocker
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
| Czas pracy: | 2-3 godziny bez przerwy |
Bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA GSM DCS PHS 3G, pięć anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Pobór mocy: | 5W |
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
Black Cell Phone Jammer 2G 3G 4G, blokowanie sygnału WIFI
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1805-1880 MHz |
| Częstotliwość: | 1805-1880 MHz |
EST-808I Telefon komórkowy WIFI Zagłuszacz / bloker sygnału GPS z 6 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |

