Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Kryty srebrny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 33dBm, czterozakresowy bloker EST-808A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz częstotliwości telefonu komórkowego CDMA / GSM 3G 33dBm z zasięgiem 20m
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego 3G CDMA EST-808FIII z zasilaczem sieciowym
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Pobór mocy: | 5W |
30dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do klasy, wbudowana antena
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Pobór mocy: | 5W |
Zagłuszacz / bloker sygnału GPS / WIFI / 3G telefonu komórkowego z 6 antenami
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
|---|---|
| Pobór mocy: | 12W |
| Waga: | 2kg |
WIFI 3G 2G 6 Anteny Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z wentylatorami chłodzącymi
| Model: | EST-808N1 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Wewnętrzny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego Cztery anteny z rozpraszaniem ciepła EST-808B
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
EST-808HD bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zwykły zakłócacz sygnału telefonu komórkowego dla szkół, CDMA GSM DCS PHS 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
5 Antena 33dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker EST-808D na zamówienie
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Pobór mocy: | 5W |
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |

