Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
GSM CDMA Signal Prison Ukryty zagłuszacz sygnału 32W 16 pasm
| Funkcja: | z modułem zagłuszania sieci, zdalne sterowanie wszystkimi zagłuszaczami za pomocą komputera; |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-30 M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokaliza |
| Antena: | 16 wbudowanych anten kierunkowych |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 3G WiFi AC 220V Wbudowane anteny
| Wrażliwy: | -110dBm |
|---|---|
| Moc robocza: | AC 220V |
| Pobór energii: | około 100W |
12 kanałów 30M 2W 5G Ekran LCD Jammer sygnału telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | Promień 1-30M (silność sygnału musi być ≤-75 dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane 12 anten kierunkowych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Pasma OEM 10/12, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |
Mobilny pojazd GPS Pozycjonowanie satelitarne sygnału telefonu komórkowego Jammer EST-808KA1
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości emisji: | 1500-1600 MHz |
| Zakres regulacji mocy: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
3G 4G 5G Telefon komórkowy Blokowanie Wi-Fi 18 pasm Zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania
| Dostawca energii: | Wejście AC100V-240V (wyjście DC12V 20A) lub zasilacz samochodowy DC12V |
|---|---|
| Anteny: | 18 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 390*235*58mm (bez anten) |
Stacjonarne anteny dookólne 3G 4G 5G 10 zespołów telefon komórkowy i Wifi Jammer
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥34dBm (2,5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤80W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o pełnej częstotliwości Wbudowane anteny dla 2G 3G 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥33 dBm (2 W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC--5VDC/20A |
| Waga (jednostka główna): | 4,3 kg |
Opcjonalne oprogramowanie do inteligentnego zarządzania IoT EST-804F12 12 pasm telefon komórkowy 2G 3G 4G 5G WIFI Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
8 anten Telefon komórkowy Jammer sygnału Przenośne pozycjonowanie satelitarne WIFI 3G do samochodu
| Zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Wymiar: | 140×75×35 mm |
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sygnał Jammer Pilot 25m
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM / CDMA / DCS / PHS / 3G / TD-SCDMA / WCDMA / 4G / 4G LTE / 5G / 2.4G WIFI / 5.8G |

