Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
12-pasmowy bloker sygnału telefonu komórkowego Regulowany stacjonarny pilot 3G 4G 5G WiFi
| Promień zagłuszania: | 1-60 M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 12 zewnętrznych anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
2G 3G 4G 5G Telefon komórkowy Wifi Jammer High Power Stacjonarny pilot zdalnego sterowania
| Maksymalna moc robocza: | ≥34dBm (2,5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤80W |
40W średniej mocy 1-50m 8-kanałowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do więzienia
| Zakres zagłuszania: | 1-50m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
50W Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer o dużej mocy 12 pasm EST-850LC12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Pobór energii: | ≤3000 |
EST-502F18 Blokowanie telefonu komórkowego 18 pasm WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 18 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 18 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
OEM 20 zespołów telefon komórkowy 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 20 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 20 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 1 - 40 m Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502F22 22 pasma 44 W Całkowita moc wyjściowa
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
EST-502F24 Jammer sygnału telefonu komórkowego OEM 24 pasma Wszystkie blokowanie sygnału bezprzewodowego
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
1-40m Regulowany 24/7 Ciągle działający 8 zespołów Telefon komórkowy 2G 3G 4G WIFI GPS Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
Ekran LCD Zasilacz sieciowy 33dBm/2W Blokada odbioru telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |

