Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wifi Gps do pokoju badawczego / AC110V-240V
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Sygnał |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Skinner Shield WIFI Signal Jammer stacjonarny dla promienia 15 metrów
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V Wyjście DC 5V |
|---|---|
| Rozmiar: | 162(dł)×110(szer)×30(wys) |
| Waga: | Około 700g |
2G / 3G / 4G + VHF + UHF + 5.8G Wifi Zagłuszacz częstotliwości telefonu komórkowego Wbudowany z 8 antenami
| Materiał: | Plastikowa obudowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny/Biały/Szary |
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
Antena dookólna zagłuszacz sygnału GPS Czarny L1 Anti Tracker z przełącznikami
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie anten blokujących sygnał telefonu komórkowego 2
| Częstotliwość: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1, 4G2 |
|---|---|
| Waga: | 1,5 kg |
| Wejście zasilania: | AC160V-240V |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI dla szkół i armii EST-505C2
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Zasilacz sieciowy Prison 2G 3G GPS Signal 200W High Power Jammer
| Zakres zagłuszania: | Promień 200-300M |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny kierunkowe / 4 szt. Anteny dookólne (opcjonalnie) |
| Pasmo pracy (MHz): | 4 pasma, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS |
Urządzenie szyfrujące telefon komórkowy OEM, zakłócacz częstotliwości GPS do samochodu / taksówki / autobusu
| zakres zagłuszania: | Promień 1-15M (silność sygnału musi być ≤-75dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 5 pasm, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 (lub GSM/DCS/WIFI/GPS), dostępny OEM |
200-300m 6 zespołów Prison Tender Telefon komórkowy Zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | Promień 200-300M |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. Anteny kierunkowe/6 szt. Anteny dookólne (opcjonalnie) |
| Pasmo pracy (MHz): | 6 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, 4G, GPS |
2000M Długodystansowy Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Opis: | 6-10 kanałów Manpack Jammer |
|---|---|
| Wymiary: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm nie zawiera anteny |
| Typ anteny: | Anteny wiosenne i anteny panelowe o wysokim zysku |

