Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ mobile phone jammer ] mecz 429 produkty.
Telefon komórkowy 24 Anteny 44W VHF UHF 5G Zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315 |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Jammer sygnału 18 kanałów Handheld do użytku bezpieczeństwa
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Typ anteny: | Antena dookólna o zysku 2dBi |
OEM 16-pasmowy bloker sygnału Telefon komórkowy WIFI GPS VHF UHF Pilot sygnału Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 16 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
2G 3G 4G 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Synchroniczny sygnał wysokiej mocy
| Pojemność całkowita: | 100w |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC220V3A-24VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤500 W |
1-40m Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30 kanałów kryty 12-miesięczna gwarancja
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 30 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 30 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/ |
Pulpit 4-pasmowy 30dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Antena: | 4 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 4 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth; |
Scrambler do telefonów komórkowych o dużej mocy, zewnętrzne zagłuszanie anteny źródła zasilania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Antena zagłuszająca o dużej mocy 4 W Z zasilaczem AC, scramblerem telefonu komórkowego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Przetarg / Bid 2G 3G 6 zespołów Scrambler do telefonów komórkowych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 6 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
8 pasm 2G 3G 4G dookólny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |

