Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G, 4G LET Wmax Jammer / Blocker z 6 antenami
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
WIFI / GPS Przenośny telefon komórkowy Jammer 4 Antena z 10-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Telefon komórkowy WIFI Signal Jammer Synchronizacja częstotliwości dla 2G 3G 4G 5G
| Dostawca energii: | Wbudowana moc: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Pobór energii: | ≤160W |
| Wilgotność względna: | ≤85% |
Wbudowane anteny Telefon komórkowy 5G Jammer WIFI 12 pasm EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
3 Antena 2.4W Przenośny Jammer do telefonu komórkowego GPS / WIFI / 2G / 3G z ładowaniem samochodowym
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
10m Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 6 anten Wbudowana bateria litowo-jonowa 7,4 V 3600 mAh
| Zakres zagłuszania: | 1-10 m (-75dBm) |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | Sieć komórkowa 2G/3G/4G i WiFi/Bluetooth |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego 4W 5 WIFI / GSM / 3G z przełącznikami DIP
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
8 Antena Ręczna metalowa obudowa Blok zagłuszania sygnału GPS 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią w środku
| Zasilacz: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Waga: | Około 500g |
| Wymiar: | 140*75*35 |
Exquite 3G Remote Control Jammer 4 Antena z 15-metrowym zasięgiem zagłuszania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Mocny 18 anten stały telefon komórkowy GPS VHF UHF RC sygnały konwój bomby jammer do użytku wojskowego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |

