Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 Anteny GSM 3G 4G 5G 10W dla farmy
| Rodzaj: | Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 10W |
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
Pilot zdalnego sterowania 3G Jammer sygnału telefonu komórkowego 5 zespołów stacjonarne do użytku w pomieszczeniach
| Zakres zagłuszania: | 1-30 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 5 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 5 pasm, w tym GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G |
GSM 3G 4G LTE 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego - Blokuj niechciane połączenia i SMS-y dla firm
| Typ: | zakłócacz |
|---|---|
| zakres zagłuszania: | 2-20 mln |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
40W średniej mocy 1-50m 8-kanałowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do więzienia
| Zakres zagłuszania: | 1-50m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
Regulowany 8-pasmowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego AC160V - 240V 4G WiFi Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-25 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Wymiar: | 420(L) * 190 (szer) * 90 (wys) |
GPS LOJACK Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Przenośny ręczny Anti Tracking
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
450 W telefon komórkowy Signal Jammer Typ walizki dla pasm 3G 4G 5G 12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A |
| Pobór energii: | ≤3000 |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 5G 12 pasm Regulowany zakres roboczy
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Pobór energii: | ≤3000 |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarny 8 anten 3G WIFI
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | 2W +/-200mA |
|---|---|
| Zasilacz: | Wejście AC160V-240V/wyjście DC 5V 15A |
| Wymiar: | 360*180*60 MM |
Przenośny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego 14W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | Regulowany promień 1-25M (sygnał komórkowy musi być ≤-85dBm w lokalizacji). Zasięg zagłuszania nadal |
|---|---|
| Anteny: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |

