Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
8 Antena UHF / VHF Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 25m |
6 Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z anteną, zagłuszacz WIFI telefonu stacjonarnego o dużej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego CDMA / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z regulacją mocy/wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505C2 |
5-pasmowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wbudowana antena 3G / GSM z wentylatorami chłodzącymi
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego + GPS + WIFI + Walkie Talkie / Bezprzewodowe słuchawki (8 anten)
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
EST-808FII Jammer sygnału telefonu komórkowego 30dBm, Wifi Wireless Video Jammer
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
4W 4 Anteny 2G 3G EST-404A Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego wifi / blue tooth Z bezprzewodowym wideo
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Black Cell Phone Jammer 2G 3G 4G, blokowanie sygnału WIFI
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1805-1880 MHz |
| Częstotliwość: | 1805-1880 MHz |

