Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
3W GSM Blast Shelter Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-808GII do wewnątrz / na zewnątrz
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy |
|---|---|
| Czas pracy: | 24 godziny ciągłego |
| Pobór mocy: | 5W |
33dBm 4 Antena Samochodowa Zagłuszacz Sygnału / Bloker / Izolator Telefonu Komórkowego EST-808FI
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 1600mhz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dbm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
6W CDMA GSM DCS PHS 3G Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-150m |
Blokada sygnału telefonu komórkowego 3G EST - 808A Częstotliwość 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
8-pasmowy wielofunkcyjny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie telefonu komórkowego WIFI / 4G / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
EST-808HD bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Wewnętrzny bloker sygnału telefonu komórkowego EST-808J6, antena 6 pasm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model: | EST-808J6 |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Zwykły zakłócacz sygnału telefonu komórkowego dla szkół, CDMA GSM DCS PHS 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |

