Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ cell phone signal jammer ] mecz 409 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2800 mAh Pojedyncza antena Handheld WIFI
| Zakres zagłuszania: | 1-15 M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh/7,4V2800mAh |
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
Kryty stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 kanałów dla DCS 3G WiFi
| Zakres zagłuszania: | 1-30M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Wejście zasilania: | AC160V-240V |
4G 5G WiFi Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 12 Regulowana kontrola zarządzania oprogramowaniem anteny
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
3G 4G 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Kierunkowe stacjonarne Wbudowane anteny dookólne
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o pełnej częstotliwości Wbudowane anteny dla 2G 3G 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥33 dBm (2 W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC--5VDC/20A |
| Waga (jednostka główna): | 4,3 kg |
2G 3G 4G 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Synchroniczny sygnał wysokiej mocy
| Pojemność całkowita: | 100w |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC220V3A-24VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤500 W |
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { document.getElementById("mainFrame").src= "http://114.115.192.246:9080/error.html"; }
| zakres zagłuszania: | 1-40m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
8 anten Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do użytku na zewnątrz Stacjonarne przeciwwybuchowe
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Typ anteny: | Dookólna |
| Źródło prądu: | Zasilacz sieciowy (220 V) |
Zamontowany w pojeździe GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Zdalne sterowanie Jammer sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | blokada bomb samochodowych |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +47-50dBm / 50-100W |
| zakres zagłuszania: | Promień: 50-2000 M |
12 kanałów 30M 2W 5G Ekran LCD Jammer sygnału telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | Promień 1-30M (silność sygnału musi być ≤-75 dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane 12 anten kierunkowych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Pasma OEM 10/12, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |

